SU KAÇAĞI TESPİTİ

kamerali-su-kacagi-tespiti-300x2401

Amasya Su Kaçağı Bulma

Kırmadan ev ve işyerinizdeki kaçakları pratik bir şekilde tespit eden Amasya Su Tesisat ve Vidanjör Hizmetleri, dakikalar içinde tamamladığı tamir işlemleri sayesinde su kaçağı sorunundan zahmetsizce kurtulmanızı sağlıyor. Su kaçağı bulma işlemlerinde kullanılan sistemler son teknolojiye sahiptir ve böylelikle ekiplerimizin tahminlere göre her yeri kırmasına gerek kalmaz. Santim hata payı olmadan su kaçağının nerede olduğunun bulunmasını sağlayan bu cihazlar sayesinde tamir sonrasında tadilat yapmanız, her yeri temizlemeniz, tamirden daha da yüklü tadilat faturalarını ödemeniz gerekmez. Firmamızın su kaçağı bulma ve onarım hizmetlerinden haftanın her günü yararlanabilirsiniz.
Ev ve işyerlerindeki su kaçaklarında artık kaçağın yerinin tespit edilmesi için tahminlere güvenerek her yerin kırılmasına, tüm tesisat borularının açığa çıkarılmasına ve ortalığın şantiye alanı halini almasına gerek yok. Amasya Su Tesisat ve Vidanjör Hizmetleri kalitesiyle su kaçakları tamir için yüklü rakamlar harcanmasını ve yapılan bu harcamanın üstüne de bir dünya tadilat masrafının ödenmesi gereken bir iş olmaktan çıkıyor. Su kaçağı bulma ve onarım hizmetlerimiz sizi, eski yöntemlere muhtaç kalmaktan ebediyen kurtarıyor. Ekiplerimiz su kaçağı tespiti ve tamir işlerinde senelerdir hizmet vermekte, deneyimiyle ev ve işyerinizi kırıp dökmeyecek en akılcı çözümleri sunmaktadır. Tesisattaki kılcal çatlaklar bile kullanılan yeni model sistemler sayesinde sorun olmamakta, borulardaki en küçük hasar bile dışardan tespit edilebilmektedir. Zamandan ve büyük oranda da bütçenizden tasarruf imkanı sunan su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerimizden haftanın hangi günü olduğu, İstanbul’un hangi ilçesinde oturduğunuz fark etmeden 7/24 sadece bir telefon açarak yararlanabilirsiniz.
Amasya Su Tesisat ve Vidanjör Hizmetleri olarak su kaçağı ve tespiti dışında sökmeden petek temizliği, kırmadan tuvalet ve lavabo açma gibi alanlarda da pratik çözümler sunmaktayız. Firmamız her tip tesisat sorunun üstünden gelebilecek teknik yeterlilik ve tecrübeye sahip olmanın yanı sıra arızalara akılcı çözümler üreterek, tamir işlemlerini ortalığı inşaat alanı haline getirmeden yapmaktadır.
Bütçe sarsan rakamlar ödeyerek karşılığında tadilat işleriyle uğraşmanızı gerektiren tesisatçı hizmetleri yerine firmamızın profesyonel çözümlerinden hemen faydalanmak için dilediğiniz zaman telefonla ya da sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Amasya Su Tesisat ve Vidanjör Hizmetleri Amasya Merkez ve Köylerinde Hizmet vermekte olup Su Tıkanıklığı, Su Kaçağı Bulma,Lavabo Tıkanıklığı,Klozet ve Tuvalet Tıkanıklığı,Logar Tıkanıklığı gibi Tesisat ve Alt Yapı Hizmetleri Vermektedir.
.

TESİSAT SU KAÇAĞI VE TESPİTİ

Tesisat su kaçakları daire temiz su tesisatında görülür şebeke suyu basınçlı olduğundan su tesisat işçiliği özen ve dikkat gerektiren bir meslek olup hataları kabul etmez. Daire içi su tesisatı kaçaklarına metal borularda daha sık rastlanmaktadır yıllar geçtikçe paslanıp çürüyen demir borular en zayıf olguğu noktadan basınca dayanamayıp sızdırma yapar,plastik su tesisat borularında ise su kaçağı kaynak birleşim yerlerinde görülür yanı sıra kalitesiz malzeme kulanınan borularda çizilme ve çatlaklara çalışmalarımızda sıklıkla rastlamaktayız.Kaliteli malzeme ve profesyonel bir işçilikle yapılan plastik su tesisatı çok usun yıllar hatta ömür boru su kaçağı yada sızdırma problemleri yaratmaz.Günümüzde tesisat su kaçakları akustik ses dinleme cihazları ve termal kameralar yardımı ile bulunur.

Amasya Su Tesisat ve Vidanjör Hizmetleri Amasya Merkez ve Köylerinde Hizmet vermekte olup Su Tıkanıklığı, Su Kaçağı Bulma,Lavabo Tıkanıklığı,Klozet ve Tuvalet Tıkanıklığı,Logar Tıkanıklığı gibi Tesisat ve Alt Yapı Hizmetleri Vermektedir. .
Sıhhi Tesisat İşleri2
7803_makale153

TEMİZ SU KAÇAĞI NASIL BULUNUR

Burada temiz su tesisat sızıntılarını kendi uyguladığımız yöntemlerle anlatacağız tesisat su kaçağı tespit işlemleri firmalara göre değişik yöntemlerdede uygulanmaktadır. Termal kameralar ısıya ve soğuna hassas ve duyarlı görüntü alma cihazlarıdır bundan yola çıkarak su tesisat borularını incelemedede uygun görülmüş olup bir çok tesisat firması tarafından kullanılmaktadır,son derece hassas algılama ve ısı ve soğuğa duyarlı olması su tesisat borularının düzergağını belirlemekte yardımcı olmaktadır boru içinde sıcak yada soğuk su olduğu sürece boruyu termal kamera ile takip edebilmek son derece kolaydır aynı zamanda boru dışına sızan suyuda gösterir sısıntının çıkış noktasındaki yoğun su oranını termal kamera ile tespiti yapılabilir termal kamera ile kaba taslak boru ve ıslak zeminler tespit edildikten sonra başka bi cihazla ses dinleme işlemi yapılır akustilk sese duyarlı cihazlar zemin altındaki sızıntının sesini insan kulağının duyamayacağı sesleri duymamızı sağlar ve noktasal tespit işlemi gerçekleştirilmiş olur.Kısacası su kaçağı tespitinde başarı sağlamak için termal kamera ve akustik su kaçağı tespit cihazı bir bütün olarak kullanılmalıdır..

Amasya Su Tesisat ve Vidanjör Hizmetleri Amasya Merkez ve Köylerinde Hizmet vermekte olup Su Tıkanıklığı, Su Kaçağı Bulma,Lavabo Tıkanıklığı,Klozet ve Tuvalet Tıkanıklığı,Logar Tıkanıklığı gibi Tesisat ve Alt Yapı Hizmetleri Vermektedir.

ATIK PİS SU KAÇAĞI TESPİTİ

Pimaş,küvet,lavabo gibi pis su giderlerindede su kaçağına sıklıkla rastlamaktayız atık su kaçağını bulmada yine termal kameralar ve boru içi görüntüleme kameraları kullanmaktayız.Borunun içinde ilerleyen kameralar boru içlerindeki çatlak kırık yada contasız noktaları görmemizde yardımcı olmaktadır termal kameralar ise dış yüzeyden pimaş hattını tıkanmaları sızıntı yada ıslaklığın en çok olduğu bölgeleri görebilmemizi sağlar,ayrıca su kaçağı tespiti yazımızıda inceleyebilirizin.

Amasya Su Tesisat ve Vidanjör Hizmetleri Amasya Merkez ve Köylerinde Hizmet vermekte olup Su Tıkanıklığı, Su Kaçağı Bulma,Lavabo Tıkanıklığı,Klozet ve Tuvalet Tıkanıklığı,Logar Tıkanıklığı gibi Tesisat ve Alt Yapı Hizmetleri Vermektedir.
atik-su-borusu_kacagi-amasya4
× Canlı Destek